Kameník
Jsem Truhlář s praxí přes 12let. Zabývám se převážně výrobou interierů na zakázku ze dřeva, lamina, dýhy i jiných materiálů..... Zvládnu jakoukoli jinou práci doma na zahradě, opravit, vyměnit, předělat, přivrtat, nastavit... Neváhejte mě kontaktovat poradím, pomůžu, vysvětlím když budu vědět a určitě se domluvíme...:-)
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (605...)
Pracuji a podnikám v oboru stavebnictví již 20 let.Jsem schopen vyhovět téměř ve všem,od našroubování žárovky až po stavbu rodinného domu.Nabízím též úklidové služby ,jak po provedených pracích,tak i úklid domácností.Provádím instalatérské,elektrikářské a jiné stavební úpravy a práce. Snažím se vždy vyhovět nárokům a potřebám zákazníka.Pracuji precizně a za slušnou cenu....
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Má práce mě baví.Práci dělám od vyučení naučil jsem se dělat i další práce abych nemusel na někoho čekat aby mi to přišel udělat. Práci odvádím dle přání zákazníka k oboustranné spokojenosti.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (737...)
Dalo by se říct práce všeho druhu když se chce všechno jde jak se říká....
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (775...)
Řemeslo má zlaté dno. pracujeme poctivě,spolehlivě a s usměvem.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (723...)
Provádím veškeré drobné opravy v domáctnosti, ceny jsou dohodou.Okres Jihlava časově omezeně.Nejsem prosím žádná firma.proto prosím jen drobné práce které jsou časově ne až tak náročné. Větší zakázky by vedly k dlouhému dodacímu termínu to by vedlo k nespokojenosti zákazníka. Děkuji.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (724...)
Provádím práce všeho druhu. zednické, instalatérské, obkladačské, tesařské, elektroinstalační, úklidové, zahradnické práce.Práce se dřevem i kovem. Pokud potřebujete s něčím pomoci, na něco nemáte čas nebo to neumíte svěřte to mně. Mám radost že Vy máte radost.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (776...)
Vážení zákazníci, vítejte na mých stránkách. Poskytuji profesionální obkladačské práce od roku 2007 ve Zlínském kraji, převážně v okresech Uherského Hradiště a Uherského Brodu, po domluvě i celá ČR a zahraničí. Jsem v tomto oboru i vyučen a jsem členem CECHU OBKLADAČŮ České Republiky. Každoročně absolvuji řadu školení renomovaných firem pro získání vědomostí o novinkách na trhu a odborné způsobilo...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (732...)
Jsem řemeslník zaměřený zejména na obklady z keramiky a přírodního kamene. Řemeslo zednické provádím od roku 1996 a od roku 2000 jsem zaměřem pouze na samotné obkladačství. Má specializace je zejména na kámen zhotovuji jak lepené obklady tak zavěšené fasády od samotného záměru po konečnou realizaci včetně dodávek. Nutno zmínit neopomíjím i přípravu podkladu tedy sanaci která je základem k budoucí...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (776...)
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (602...)
Jsem vyučení zedník a mám své řemeslo rád. Často používám i jiná řemesla.(KUŤIL)Nemám problém odvést dovést zboží nebo osoby s VW TRANSPORTÉR
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Kamenickou prací se živím již 20 let. Především zhotovuji a obnovuji nápisy(sekané, tryskané) na pomníky a náhrobky. Používám kvalitní stříbro, zlato 23,7 kar. Dále zhotovuji urnové hroby, nápisové desky, menší opravy hrobů, přebrusy teracca a pomníků. Dodávám a montuji hrobové doplňky.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (775...)
Dobrý den. Jsme Kamenická firma která provádí různé úkony dle požadavků. Děláme kamenické práce ale i veškeré zednické práce. Jako opravy domů a jiné. Naši zaměstnanci jsou šikovní a zruční. cena dle dohody , a po tel : domluvě Nejsme plátci DPH a naše ceny jsou konečné a pevné.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (722...)
Copyright © 2019 Umímvše.cz