Kominík
Mám rád kvalitně odvedenou práci,proto se řídím heslem :Raději odvedu jednu precizní práci,než deset nekvalitních.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (704...)
Mám tu napsat něco o sobě?Tak pojďme na to.Jsem kominík a tato práce mě opravdu baví.Někdo si řekne,samá špína co ho na tom může bavit?Tato práce není jenom o čištění komínů ale zahrnuje třeba i technické záležitosti při vložkování průduchů a jiné řešení problémů kolem komínů.No a pak ty výhledy ze střech.To je paráda.Pracuji hodně,ale ne pořád.Měl jsem to štěstí že jsem ve svém životě potkal opr...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (724...)
Jsem vyučený kamnářem i kominíkem a živnostníkem od r. 1994. Mám mnohaleté zkušenosti ve stavebnictví, ale i na historických objektech včetně hradů a zámků. Rozumím i vodoinstalaci a malířským pracím. Provádím i hliněné, jednovrstvé, zateplené omítky. Cena je dohodou dle zakázky.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (603...)
Provádím zednické práce,zateplovaní fasád,rekonstrukce.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (739...)
Provádím veškeré drobné opravy v domáctnosti, ceny jsou dohodou.Okres Jihlava časově omezeně.Nejsem prosím žádná firma.proto prosím jen drobné práce které jsou časově ne až tak náročné. Větší zakázky by vedly k dlouhému dodacímu termínu to by vedlo k nespokojenosti zákazníka. Děkuji.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (724...)
Provádím práce všeho druhu. zednické, instalatérské, obkladačské, tesařské, elektroinstalační, úklidové, zahradnické práce.Práce se dřevem i kovem. Pokud potřebujete s něčím pomoci, na něco nemáte čas nebo to neumíte svěřte to mně. Mám radost že Vy máte radost.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (776...)
Jsme parta zručných řemeslníků, každý se specializuje na jinou činnost. Vše na dohodě, rádi vyjdeme vstříc.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (602...)
Jsem řemeslník z živnostenským oprávněním od roku 2003
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (732...)
Copyright © 2019 Umímvše.cz