Hradec Králové  
Jsem z Trutnova a zajišťuji služby hodinového manžela. Provádím opravy a montáže nábytku i kuchyňských linek,údržbu bytu, domu i zahrady,příprava jízdních kol na léto případný jejich servis, pravidelné údržby osobních automobilů a zajištění STK.Zařídím vše,co je potřeba ke spokojenosti zakaznika.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (702...)
Jsem vyučen v oboru malíř, natěrač a své profesi se věnuji již 19 let. Moji kladnou stránkou je pečlivost. Vždy záleží na vzájemné domluvě.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (606...)
Krásný den, Vám přeji, jsem elektrikář, ale provádím i instalatérské práce a nabízím i služby hodinového manžela. Dále provádím montáž nábytku a kuchyňských linek např.: Ikea a instalace sítí proti holubům. Daniel Srnec
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (776...)
Moje heslo je spokojený zákazník., pokusím se vyřešit všechny Vaše problémy. Kvalita a ochota,to vše za dobrou cenu. Jako hodinový manžel pracuji od roku2012.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (774...)
jsem zednik obkladac provadim veskere vyzdivky zakladani staveb, omitky ,stuky obklady dlazby venkovni dlazba obruby vazani armatury sadrokartony atd.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (728...)
Vítejte na prezentaci malířů z Pardubic. Naše firma provádí veškeré malířské, natěračské a lakýrnické práce všech bytových i nebytových prostor bez ohledu na velikost zakázky.Dále naše činnost zahrnuje výškové práce prováděné pomocí horolezecké techniky.Používáme výhradně kvalitní barvy jak od tuzemských tak zahraničních výrobců. Odkaz na náš web : http://www.maliri-pardubice.com/...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (776...)
Copyright © 2018 Umímvše.cz