Hodonín  
Dobrý den jmenuji se Jan Zajíček a jsem zkušený, pracovitý zedník,mé heslo je rychle a kvalitně, na ceně se dá vždy domluvit, zavolejte a vyzkoušejte si mě .
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (736...)
Ve stavebnictví se pohybuji více jak 20 let. Práce mne baví a uspokojuje.Nedělám rozdíl mezi malou a velkou zakázkou.Každá zakázka je pro mne výzvou.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (608...)
Malíř natěrač město Hodonín Rychle levně kvalitně a hlavně precizně.. :-) https://www.facebook.com/groups/759566080806589/ Malíř s praxi 10l
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (732...)
Jsem oprávněn pracovat na el. zařízeních dle platné vyhlášky. Umím opravit vodoinstalaci, odpady, elektroinstalaci, obklady, dlažbu, chceteli postavit pergolu, to také není rpoblém včetně návrhu, pokud budete mít zájem upútavit nábytek, nebo jej vyrobit, volejte, mailujte. Nestíháte údržbu zahrady? Jsem tu pro vás.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (+42...)
Prodej a montáž plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří, garážových vrat, stínící techniky, Montáže OKEN, DVEŘÍ, GARÁŽOVÝCH VRAT a NÁBYTKU.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Pokládka podlah, lepení PVC, vinylu, koberců, vyrovnání podkladu, dodávka materiálu
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (608...)
Nepotřebujete umět vše, na to jsem tu já. Pomohu Vám s různými pracemi kolem domu (bytu). Pokud něco není ve výpisu prací, klidně se mne zeptejte, za to nic nedáte.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (728...)
Copyright © 2019 Umímvše.cz