Kolín  
Kutil Tom
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (721...)
Řemeslo je jako hra. Buď tě baví a umíš ho, nebo opak. Dělám ve stavebnictví již 16 let a stále není nad to, mít dobrý pocit z vykonané práce.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (721...)
Jsme dva řemeslníci,snažíme se vždy zákazníkovi vyjít maximálně vstříc.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (603...)
Dlouhá léta pracuji jako mechanik a údržbář. Vlastním veškeré potrebné nářadí. Samozřejmostí je vstřícnost a ochota vyřešit kvalitně jakékoliv Vaše přání.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (608...)
Pracuji jako topenář a instalatér, vše co se týká vody, topení, plynu.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Nemám problém pomoci s čímkoli a to v brzké době za málo peněz, spokojený zákazník je pro mě víc...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (607...)
Provádím veškeré drobné opravy v domáctnosti, ceny jsou dohodou.Okres Jihlava časově omezeně.Nejsem prosím žádná firma.proto prosím jen drobné práce které jsou časově ne až tak náročné. Větší zakázky by vedly k dlouhému dodacímu termínu to by vedlo k nespokojenosti zákazníka. Děkuji.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (724...)
STAVEBNÍ ČINNOST - zabýváme se: Výstavba rodinných a řadových domů na klíč Rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů Zateplovací systémy pro stávající i nové stavební objekty Pokládka obkladů, dlažeb, zámková dlažba, plovoucí podlahy Malířské a natěračské práce Sádrokartonářské práce Základové desky Plotové systémy Kácení - ořezání stromů Hodinový manžel Elektroinstalace...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (605...)
Kompletní klempířské, pokrývačské i tesařské práce. Ekologická likvidace eternitu zdarma při kompletní realizaci střechy. Odvádíme kvalitní práci a jsme fér. Provádíme kompletní práce od rozpočtu až po předání Vaší střechy na klíč. Jsme specialisté na lehkou střešní krytinu Satjam, Omak.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (774...)
Jsem všestranný řemeslník s mnohaletou zkušeností a rád vám budu nápomocen při řešení pracovního problému na který jste doteď nenašli vhodného řemeslníka. Jsem nejen všestranný kutil, ale i stavební profesí ověřený řemeslník.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Copyright © 2019 Umímvše.cz