Benátky nad Jizerou  
Alarmynymburk.cz Roman Mareček jsem regionální poskytovatel elektronického zabezpečení objektů (alarmy, EZS), kamerové systémy, domácí automatizace, elektroinstalace, centrální vysavače, EET pokladny.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (773...)
Dobrý den , mé jméno je Filip Kadlec. Jako živnostník funguji již druhým rokem, ale řemeslo se učím od svých 15ti let. Začínal jsem pomocnými pracemi u otce později jsme začali spolupracovat a nakonec funguji sám na sebe. rád vyhovím vašim nárokům a požadavkům a preferuji spíše úkolové mzdy než hodinové sazby. Na všem se dá domluvit a vše se dá vymyslet. Slova : to nejde se snažíme používat co nej...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (+42...)
Má práce se mi stala koníčkem a proto už 20cet let se snažím odvádět co nejlepší práci.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (+42...)
Sem řemeslník už 20 let.Dělám stavební činnost a mám spoustu spokojených zákazníků.Nejraději obkládám koupelny a pokládku dlažby i zámkové a stavba pergol, je prostě moje potěšení.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (606...)
Provádím veškeré drobné opravy v domáctnosti, ceny jsou dohodou.Okres Jihlava časově omezeně.Nejsem prosím žádná firma.proto prosím jen drobné práce které jsou časově ne až tak náročné. Větší zakázky by vedly k dlouhému dodacímu termínu to by vedlo k nespokojenosti zákazníka. Děkuji.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (724...)
Řešíme jakékoliv malé i velké problémy v domácnosti, ať už se jedná o pověšení poličky, sestavení nábytku nebo opravu protékajícího záchodu. Kompletní informace, včetně možnosti online rezervace konzultace, najdete na našem webu http://boleslavskymanzel.cz
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (+42...)
Copyright © 2019 Umímvše.cz