Nymburk  
Řemeslo je jako hra. Buď tě baví a umíš ho, nebo opak. Dělám ve stavebnictví již 16 let a stále není nad to, mít dobrý pocit z vykonané práce.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (721...)
Jsme dva řemeslníci,snažíme se vždy zákazníkovi vyjít maximálně vstříc.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (603...)
Alarmynymburk.cz Roman Mareček jsem regionální poskytovatel elektronického zabezpečení objektů (alarmy, EZS), kamerové systémy, domácí automatizace, elektroinstalace, centrální vysavače, EET pokladny.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (773...)
zámečnictvím se zabývám už 10let, výroba kovových výrobků pro dům i zahradu dle zakázky zákazníka .rád rybařím
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (721...)
Provádím veškeré drobné opravy v domáctnosti, ceny jsou dohodou.Okres Jihlava časově omezeně.Nejsem prosím žádná firma.proto prosím jen drobné práce které jsou časově ne až tak náročné. Větší zakázky by vedly k dlouhému dodacímu termínu to by vedlo k nespokojenosti zákazníka. Děkuji.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (724...)
STAVEBNÍ ČINNOST - zabýváme se: Výstavba rodinných a řadových domů na klíč Rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů Zateplovací systémy pro stávající i nové stavební objekty Pokládka obkladů, dlažeb, zámková dlažba, plovoucí podlahy Malířské a natěračské práce Sádrokartonářské práce Základové desky Plotové systémy Kácení - ořezání stromů Hodinový manžel Elektroinstalace...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (605...)
Jsem všestranný řemeslník s mnohaletou zkušeností a rád vám budu nápomocen při řešení pracovního problému na který jste doteď nenašli vhodného řemeslníka. Jsem nejen všestranný kutil, ale i stavební profesí ověřený řemeslník.
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (777...)
Mohu nabídnout veškeré kovářské a zámečnické práce od návrhu po montáž, a to jak klasické a historizující, tak moderní a netradiční, které jsou originální ruční výrobou bez použití prefabrikovaných prvků. Detailně vypracované návrhy, které výrobě předcházejí, mohou zahrnout prvky a styly z dobových publikací, v měřítku vypracované výkresy pro nezkreslený náhled, či podrobné nákresy provedení. Samo...
Poslat zprávu   Zobrazit telefon (732...)
Copyright © 2020 Umímvše.cz